Textile gete endur hidraulike (DIN EN 854 2TE) - China Tianma

Textile gete endur hidraulike (DIN EN 854 2TE)

Përshkrim i shkurtër:

Ndërtimi Ky çorape përbëhet nga një kamerdare prej  gome vaj-rezistente sintetike, një të vetme përforcim bishtalec tekstilit, dhe një sintetike mbuluar gome naftës dhe motit-rezistente.

Aplikimet :  lëngjet hidraulike, të tilla si glikoleve, vajrave minerale, djegëse, lubrifikantë, emulsioni, hidrokarburet, etj

Temperatura e punës : Nga -40 ℃ deri në + 100 ℃


Detail Product

Produkt Tags

Referenca Specifikimi DIN EN 854 2TE

Bore Norminal

 madhësi

brenda Diametri

Diameter i Jashtem

Duke punuar
nën presion

 dëshmi
nën presion

Burst
nën presion

Min.Bend Radius

peshë

mm

inç

min

max

min

max

Mpa

psi

Mpa

psi

Mpa

psi

mm

kg / m

5

3/16

4.9

5.2

11.0

12.6

8

1160

16

2320

32

4640

35

0,117

6

1/4

6.4

6.9

12.6

14.2

7.5

1090

15

2175

30

4350

40

0,139

8

5/16

7.9

8.4

14.1

15.7

6.8

990

13.6

1970

27.2

3945

50

0,157

10

3/8

9.5

10.0

15.7

17.3

6.3

910

12.6

1830

25.2

3655

60

0,183

12

1/2

12.7

13.3

18.7

20.7

5.8

840

11.6

1680

23.2

3365

70

0,222

16

5/8

15.8

16.5

22.9

24.9

5

725

10

1450

20

2900

90

0,316

19

3/4

18.8

19.8

26.0

28.0

4.5

650

9

1305

18

2610

110

0.37

25

1

25.4

26.2

32.9

35.9

4

580

8

1160

16

2320

150

0,547


  • Previous:
  • Next: