• rubber hoses
 • 未标题-2
 • rubber hoses
 • Company Honor

  Company Honor

  Juancheng Tianma gome dhe plastike Co, Ltd ndodhet në Juancheng Qarkut, Shandong Province. Ne jemi një prodhues profesional të hoses gome me një shkallë të madhe të prodhimit ...
 • Company Overview

  Company Overview

  Pas më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit të qëndrueshëm, kompania tani mbulon një sipërfaqe prej 40.000 metra katrore dhe ka 15.000 metra katrore punëtori standardizuar. Nuk janë krejtësisht të 100 punëtorë dhe më shumë se 10 inxhinierë, duke përfshirë 5 inxhinierë të lartë.
 • në lidhje me produktin

  në lidhje me produktin

  Ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë dhe specifikimet e plotë e produkteve. Produktet janë të ndarë në tri seri: spirale teli gete gome, endur tela çorape të gomës dhe endur tekstilit çorape të gomës, të cilat janë prodhuar sipas standardeve SAE, standardit DIN dhe standarde GB.
 • 34234

Rreth TM Hose

Juancheng Tianma gome dhe plastike Co, Ltd ndodhet në Juancheng Qarkut, Shandong Province. Ne jemi një prodhues profesional të hoses gome me një shkallë të madhe të prodhimit. Kompania është themeluar në vitin 2006 me një kapital të regjistruar RMB 12 milionë.

 • Në vitin 2008, kemi marrë certifikatën e sigurisë e lejes për produkteve minerare.
 • Në vitin 2010, kompania e regjistruar " C HENWANG" markën.
 • Në vitin 2011, kemi marrë certifikatën e zorrës eksportit kualifikimit.

Në vitin 2014, ne ...

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.