• rubber hoses
 • 未标题-2
 • rubber hoses
 • компанијата честа

  компанијата честа

  Juancheng Tianma Гума и пластика копродукции, Ltd е лоцирана во Juancheng Каунти, провинцијата Шандонг. Ние сме професионални производител на гумени црева со голем обем на производството ...
 • Преглед на претпријатието

  Преглед на претпријатието

  По повеќе од десет години на постојан развој, компанијата сега зафаќа површина од 40.000 квадратни метри и има 15.000 квадратни метри стандардизирани работилница. Постојат сосема 100 работници, а повеќе од 10 инженери, вклучувајќи ги и 5 високи инженери.
 • за производот

  за производот

  Имаме широк спектар и комплетна спецификации на производи. На производи се поделени во три серии: спирални гумено црево, жица плетенка гумено црево и текстилни плетенка гумено црево, кои се произведени во согласност со SAE стандард, DIN стандард и МК стандард.
 • 34234

За ТМ црево

Juancheng Tianma Гума и пластика копродукции, Ltd е лоцирана во Juancheng Каунти, провинцијата Шандонг. Ние сме професионални производител на гумени црева со голем обем на производството. Фирмата е основана во 2006 година со регистриран капитал од 12 милиони јени.

 • Во 2008 година, добивме сертификат за безбедност на одобрение за рударство производи.
 • Во 2010 година, компанијата регистриран " C HENWANG" заштитен знак.
 • Во 2011 година, добивме сертификат за квалификација на извозот на цревото.

Во 2014 година, ние ...

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.